حماسه نبرد فانتزی 3 بازی

شرح بازی

رای: آیا شما این بازی را دوست دارم?   5713 81.43% with 70 votes

راهنما قهرمانان مت، ناتالی و لنس دست آوردن مجدد قدرت خود را به مبارزه با خدا دیو باستانی است که آن را از آنها به سرقت برده، در نسخه سوم از سری حماسه نبرد فانتزی. در طول این تلاش شما خواهد شد بیش از 70 نوع از هیولا نبرد، جمع آوری بیش از 80 نوع از تجهیزات، و استفاده از بیش از 80 مهارت ها و جادوها. بحث به NPCs برای به دست آوردن راهنمایی و تکالیف است که تلاش شما برای پاداش. وفا بده با جمع آوری اقلام برای NPCs مبارزه با هیولا ها و چک کردن سینه گنج.

با هر تلاش برآورده شما را پاداش منافع حاصل از NPCs که به توسعه شخصیت کمک خواهد کرد. در طول مسابقات جنگی توجه به هر یک از شخصیت 'HP (HIT) و MP (سحر و جادو). اگر شما ما از نقاط HP شما می میرند اجرا و مجبور خواهد بود که با قهوه یا احیای احیا شود، و شما نیاز به MP قبلا بشکل در اوردن سحر و جادو. همچنین شما می خواهد EXP (نقطه تجربه می کنند) و AP (نقاط توانایی) با برنده شدن در میدان جنگ در جنگهای به دست آورید. درصد این سطح کمک می کند تا شخصیت های سطح افزایش، و AP به آنها کمک می کند تا مهارت های جدید یاد می گیرند و ارتقاء آنهایی که قدیمی است. شما همچنین می توانید ارتقاء تجهیزات، که آمار پایه بازیکنان را چند برابر، اضافه کردن عنصری به حمله، افزایش قدرت مهارت های خاص، و پاداش های دیگر.

برای حمله به یک هیولا یک مهارت از منوی نبرد و هدف را انتخاب کنید برای حمله به. هر شخصیت دارای سلاح ها و مهارت های مختلف است، اما سهم اقلام، بنابراین بسته به استراتژی دشمنان شما روبرو هستند. مهارت های مختلف، اقلام و جادوها موثرتر با هیولا های مختلف با توجه به خواص عنصری خود هستند. شما همچنین می توانید مهارت و یا جادوها است که شخصیت های انتخاب HP و MP، افزایش و یا مهارت را انتخاب کنید و یا طلسم برای حفاظت از یکی از شخصیت های از حملات هیولا را انتخاب کنید. هیولا بین هر دور از حملات و یا دفاع هر سه شخصیت را تلافی

این بازی فانتزی دارای یک خط داستان سرگرم کننده، گرافیک عالی، و یک مقدار بی پایان از مهارت ها، جادوها، آیتم ها، هیولا، و جنبه های دیگر نگه می دارد که این بازی چالش برانگیز و جالب است.


کنترل بازی:
کلیدهای جهت دار برای حرکت در اطراف نقشه. گالری نوار فضا به صحبت کردن با NPC '.

Role PlayingActionPurchase Equipment UpgradesWizardTurn BasedMagicMonstersFantasyAction Rpg (hack And Slash)EpicBattle