Epic Battle Fantasy 3 mäng

Mängu kirjeldus

hääletama: Kas teile meeldib see mäng?   5713 81.43% with 70 votes

Abi kangelased Matt, Natalie ja Lance taastada oma volitused võitluseks iidne deemon jumal varastasid neilt, kolmandas numbris Epic Battle Fantasy seeria. Sel Quest te lahingus üle 70 liiki monsters, koguvad üle 80 liiki seadmete ja kasutada üle 80 oskusi ja ilm. Rääkige NPCs saada nõuandeid ja quest ülesandeid, mida premeeritakse. Täida rännakuid kogudes punkte NPCs poolt võitleb koletised ja kontroll aare peidetud.
Iga quest täidetud te kasumid hüved NPCs mis aitab kaasa arengule tähemärki. Ajal lahingud pöörama tähelepanu iga märk 's hj (elupunktid) ja MP (magic punkti). Kui kasutate meie HP punkte sa sured ja tuleb taastunud koos kohvi või elustab, ja sa pead MP toorikute magic. Sul on ka saada EXP (kogemus punkte) ja AP (võime punkti) võitnud lahingud. EXP aitab tähemärki kasu taset ning AP aitab neil omandada uusi oskusi ja uuendada vanu. Te saate ka täiustada seadmeid, mis ajapikku mängijate baas statistika, lisada elementaarse rünnata, võimendab teatud oskusi ja muid boonuseid.
Rünnata koletis valida oskust lahing menüü ja eesmärk rünnata. Iga märk on erinevaid relvi ja oskusi, vaid osa kaupade, nii strategize sõltuvalt vaenlased teil on ees. Erinevad oskused, teemad ja ilm on tõhusamad erinevate koletistega sõltuvalt nende elementaarse omadused. Võite valida ka oskused või ilm, mis suurendavad valitud tegelased HP või MP või valige oskusi või õigekirja kaitsta üks sümboleid koletis rünnakuid. Koletised samaga vahel iga vooru rünnakud või kaitsemehhanismid kõik kolm märki.
See fantaasia mäng on lõbus lugu liin, suurepärane graafika ja lõputu hulk oskusi, ilm, teemad, koletisi ja muid aspekte mis hoiab mängu väljakutsuv ja huvitav.


Mängu juhtelemendid:
Nooleklahve liikuda kaardil.
Tühiku rääkida NPC 's.

Role PlayingActionPurchase Equipment UpgradesWizardTurn BasedMagicMonstersFantasyAction Rpg (hack And Slash)EpicBattle