Epic Battle Fantasy 3 hra

popis hry

hlasovat: Líbilo se vám tato hra?   5713 81.43% with 70 votes

Nápověda hrdinové Matt, Natalie a Lance znovu své síly v boji proti starověký démon boha, který ukradl z nich, ve třetím ročníku série Epic bitva Fantasy. Během této hry budete bojovat přes 70 druhů monster, sbírat více než 80 typů zařízení a používat více než 80 dovednosti a kouzla. Promluvte si s NPC získat tipy a touhou úkoly, které budete odměněni. Splnit úkoly sběrem položky k NPC bojem monstra a kontrolu truhly s pokladem.
S každou výpravu splněny budete zisky odměny z NPC, které přispějí k rozvoji postav. Během bitvy věnovat pozornost každému znaku 's HP (hit points) a MP (magické body). Pokud provozujeme bodů HP zemřete, a bude muset být oživen s kávou či oživuje a musíte MP pro preformy magie. Budete také získat EXP (zkušenostní body) a AP (schopnost bodů) tím, že vyhraje bojů. EXP pomáhá znaků Získání úrovně a AP pomáhá jim naučit se nové dovednosti a aktualizovat staré. Můžete také upgradovat zařízení, které znásobí hráči základní statistiky, elemental přidat k útoku, zvyšuje sílu určité dovednosti a další bonusy.
Zaútočit na monstrum vyberte dovednosti z bitvy nabídky a cíl k útoku. Každá postava má různé zbraně a dovednosti, ale sdílet položky, takže posilovat jej v závislosti na nepřátele se díváte. Různé dovednosti, předměty a kouzla jsou mnohem účinnější s různými monstry v závislosti na jejich elementární vlastnosti. Můžete si také vybrat dovednosti nebo kouzla, které zvýší vybrané znaků HP nebo MP, nebo vyberte dovednost nebo kouzlo chránit jednu z postav z monster útoků. Monstra budou mstít mezi jednotlivými kole útoky nebo obrany ze strany všech tří postav.
Tato fantasy hra má zábavnou dějovou zápletku, vynikající grafikou a nekonečné množství dovedností, kouzla, předměty, monstra a další aspekty který udržuje hra náročná a zajímavá.


ovládání:
Kláves se šipkami pohybovat po mapě.
Mezerníku mluvit s NPC '.

Role PlayingActionPurchase Equipment UpgradesWizardTurn BasedMagicMonstersFantasyAction Rpg (hack And Slash)EpicBattle