Epic Battle Fantasy 3 žaidimas

Žaidimo aprašymas

balsuoti: Ar jums patinka šis žaidimas?   5713 81.43% with 70 votes

Pagalba herojai Matt Natalie ir Lance atgauti savo įgaliojimus kovoti senovės demonas dievas, kad pavogė iš jų, trečiasis leidimas Epic Battle Fantasy serijos. Per šį Quest jums bus kovoti per 70 rūšių monstras, rinkti daugiau nei 80 tipų įrangą, ir naudoti daugiau nei 80 įgūdžių ir burtai. Pasitarkite su NPC gauti patarimų ir quest pavedimus, kad jums bus atlyginta už. Išpildykite užduotys renkant daiktų NPC pagal kovoja monstras ir patikrinti lobių skrynios.
Su kiekvieno kvesto įvykdytos jūs prieaugio nauda iš NPC, kurie prisideda prie ženklų plėtrą. Per kovas atkreipti dėmesį į kiekvieno požymio 'ai AG (givybems) ir MP (magijos taškų). Jei paleisti mūsų Hp kiekis jums mirti ir turės būti atgaivinta su kava ar atgaivina, ir jūs turite MP ruošinių magija. Jūs taip pat įgyti exp (patirties taškų) ir papildomas (galimybė taškai) laimėti kovas. Tinka padeda simbolių įgyti lygį, o A. padeda jiems įgyti naujų įgūdžių ir atnaujinti senus. Taip pat galite atnaujinti įrangą, kuri bus padauginti baze žaidėjų statistiką, pridėti elementinio pulti, padidina tam tikrų įgūdžių galią ir kitus bonusus.
Atakuoti monstras pasirinkti iš mūšio meniu įgūdžių ir tikslinės pulti. Kiekvienas personažas turi skirtingus ginklus ir įgūdžius, tačiau dalis daiktų, todėl strategize priklausomai nuo priešų esate susiduria. Skirtingų įgūdžių, gaminiai ir burtai yra veiksmingesnis įvairių monstrų priklausomai nuo jų elementinės savybes. Taip pat galite pasirinkti įgūdžių ar burtai, kad bus padidinti pasirinktą simbolių HP ar MP, arba pasirinkite įgūdžių ar rašybos apsaugoti vieną iš monstrų atakų simbolių. Monstras bus bausti tarp kiekvienos išpuolių ar gynybą visų trijų simbolių raundą.
Šis fantazija žaidimas linksmas story line, puiki grafika, ir begalinis suma įgūdžių, burtai, objektų, monstras, ir kitus aspektus, kuris saugo žaidimas sudėtinga ir įdomi.


žaidimų valdikliai:
Rodyklių klavišus judėti žemėlapyje.
Tarpo pasikalbėti su NPC 's.

Role PlayingActionPurchase Equipment UpgradesWizardTurn BasedMagicMonstersFantasyAction Rpg (hack And Slash)EpicBattle