פנטזיה קרב אפים 3 משחק

תיאור משחק

הצבעה: האם אתה אוהב את המשחק הזה?   5713 81.43% with 70 votes

עזרה מגיבורי מאט, נטלי, ולאנס להחזיר את כוחותיהם כדי להילחם באל השדים העתיק שגנב אותו מהם, במהדורה השלישית של סדרת פנטזיה קרב אפי. במהלך מסע זה תוכל לקרב מעל 70 סוגי מפלצות, לאסוף מעל 80 סוגים של ציוד, ולהשתמש מעל 80 מיומנויות ולחשים. לדבר NPCs כדי לקבל עצות ומטלות מסע שתזכה לתגמול ל. למלא את משימות על ידי איסוף פריטים לNPCs ידי נלחמים מפלצות ובדיקת תיבות אוצר.

עם כל שאיפה מילא תרצה תגמולים רווחים מNPCs שיתרום להתפתחות של הדמויות. במהלך קרבות לשים לב לכל תו של HP (נקודות HIT) וחבר הפרלמנט (נקודות קסם). אם אתה מפעיל אותנו מהנקודות של HP שאתה מת והוא יצטרך לקום לתחייה עם קפה או חיה, ואתה צריך MP כדי preform קסם. כמו כן, תוכל לקבל EXP (נקודות ניסיון) ו AP (נקודות יכולת) על ידי זוכה קרבות. EXP עוזר רמות רווח תווים, וAP עוזר להם ללמוד מיומנויות חדשות ולשדרג את הישנים. ניתן גם לשדרג את הציוד, אשר יכפיל את סטטיסטיקת בסיס שחקנים, להוסיף יסודות לתקוף, מגביר את כוחו של מיומנויות מסוימות, ובונוסים אחרים.

כדי לתקוף את מפלצת בחר מיומנות מתפריט הקרב ויעד בכדי לעשות זאת. כל דמות יש נשק ומיומנויות שונים, אך פריטים למניות, ולכן האסטרטגיה בהתאם לאויבים אתה פונה. כישורים, פריטים ולחשים שונים הם יעילים יותר עם מפלצות שונות בהתאם למאפייני היסודיים שלהם. אתה יכול גם לבחור את הכישורים או לחשים כי יגדילו את דמויות נבחרת של HP או MP, או בחרו מיומנות או לאיית להגן על אחת הדמויות מהתקפות מפלצת. המפלצות יגיבו בין כל סיבוב של פיגועים או הגנות על ידי כל שלוש הדמויות.

יש משחק פנטזיה זה קו משעשע סיפור, גרפיקה מעולה, וכמות אינסופית של כישורים, לחשים, פריטים, מפלצות, והיבטים אחרים שמחזיק את המשחק מאתגר ומעניין.


בקרות משחק:
מקשי חצים כדי לנוע במפה. מקש רווח
לדבר "NPC s.

Role PlayingActionPurchase Equipment UpgradesWizardTurn BasedMagicMonstersFantasyAction Rpg (hack And Slash)EpicBattle