Sweet Mīlestība Slots spēle

spēle apraksts

balsot: Vai jums patīk šī spēle?   90 100% with 9 votes

Sweet Mīlestība slots spēle ir 5-spole video spēli, kas izmanto romantisku tēmu Valentīna diena attēloti simboli, viss kas saistīts ar mīlestību: ziedi, rotaļu lāči, dārglietas, mīlestība atzīmē, dāvanas, šampanietis un kastes ar šokolādes. Spēlē Sweet Mīlestība jūs varat gūt labumu no papildu funkcijas, piemēram, prēmiju spins, prēmiju kārtā uz otrā ekrāna, reizinātājs un prasmju pietura. Spēle arī izmanto jauki krāsas un oriģinālu svētku mūzika un skaņas, lai radītu romantisku atmosfēru.

Spēļu kontrole:
Spēle ir ļoti viegli spēlēt. Vienkārši izpildiet šos soļus, lai saņemtu tuvu augstākajiem laimestiem:
1. Izvēlieties monētas nominālvērtība un monētu, kuru vēlaties slēgt derības numuru. Maršruts 2. Izvēlieties, cik izmaksu līnijām. Maršruts 3. Noklikšķiniet uz "Spin" pogu, lai sāktu spēli.
4. Izmantot "Bet max", lai novietotu maksimālo likmi un sākt spēli. Tonnu 5. Pārbaudiet paytable redzēt laimesta kombinācijas Eiropas Sweet Mīlestība slots spēle ir lieliska augstas-bettors, jo spēlētāji var solīt līdz pat 200 $ par katru spin un laimē maksimālo balvu 5000 coins.Game kontrole:.
Spēlētu Sweet Mīlestība slots izmantot Hot Taustiņi uz klaviatūras. Lai mainītu likmes lielums preses: ^ - līnijas vai v - līnijas -, uz augšu - līnijas max vai Lapa uz leju - līnijas min; mājaslapa - monētas max vai beigas - monētas min. Manipulēt spēli izmantošanu: Enter, Space - centrifūgas / stop / restart; Esc, P - paytable, M - vieta max derības

KidsCasinoGirlLoveGirlsSweetSlots